Laiskus laiskus lase mind lahti. :(

Olen jah selle sygisega vaga laisaks lainud. Ei viitsi midagi enam teha.

Meil on paris huvitav siin olnud. Haiglas oli suur halloweeni tahistus. Reedel oli kogu haigla ehitud. Kyll oli lilo ja stich nurgake, ja cat in the hat nurgake, ja siis veel candyland ja campground. Ja KOMMI. OI KUI PALJU KOMMI. Haigla oli printsessidest, koletistest ja spidermannidest pungil. Monel lapsel onnestus umbews 15 naela kommi haiglast saada- Trick or treat. Regina sai kusagil 8 lbsi kandis. Aga noh, eile oli Target Houses Trick or treatimine ja ma panin reedel saadud kommid koik kaussi ja andisn edasi neile lastele kes meie ukse taga kaisid. Loodame et selle teoga jaavad mul lisakilod tulemata.

Reginal laheb vaga hasti. Ta valgeliblede count on paris hea . Pole enam nullis.Mis tahendab seda et seekord ei pea me haiglasse minema kuna palavikku tal ei tekkinudki. Ta ise on vaga tegus ja muudkui jookseb ja ajab oma asju. Toiduga ta eriti veel soprust teha ei taha, nii et oositi on ta veel ikkagi TPNi otsas mis annab talle umbes 800 cal paeval( ta saab oosel 14 tundi vooliku kaudu vedelikku mis taidab ta mingil maaral energia ja vitamiinidega mis talle vajalikud.

Mainin ka selle ara Et Nick Treeninb St Jude Half Maratoniks. Ta jookseb selleks et koguda raha mille ta Kohe ST Jude haiglale annetab. Mainin jallegi ara et St jude vajab paeval miljon dollarit et aidata 1 pava-kuni 21 aastaseid patsiente. Uskuge mind , kogu see raha mis haiglale annetatakse on vaga vajatud. Paljudele lastele on see haigla second chance in life. Ja isegi 10 dollarit aitab . 🙂 Haiglal on patsiente igast maailma nurgast ja haigla kannab koik kulud ise kinni. Patsientide pered ei nae kunagi arveid. Kui pole kindlustust siis haigla aitab otsida mingi kindlususe, ja kui ei suudeta leida, kannab haigla koik kulud ikkagi kinni. Ja ka reisi kulud patsiendile ja yhele vanemale. Mina ja regina ei pea kunagi lennuki piletite eest maksma. Alates jaanuarist hakkame siin kaima iga kolme kuu tagant , siis paari aasta parast iga kuue kuu tagant, siis iga 8 kuu tagant ja siis iga aasta . Ja kui ta on umbes 21-22 aastane lopeb meil kaimine. Nii et nyyd oleme siis ST jude haiglaga abielus. 🙂

http://stj.convio.net/site/TR?px=1008061&s_tafId=1023&pg=personal&fr_id=1023&s_oo=kkIJAr30BH-PLhYs3lnipg..

Advertisements

One thought on “Laiskus laiskus lase mind lahti. :(

 1. lennuk ütles:

  Hei, teie seal!
  Kommidega meil läks õnneks, sest planeeritud Trick and Treat’i asemel tegime nn. ilumagamist (minu reisimehed olid väsinud) ning õhtul läksime uudistama West Hollywoodi Halloweeni kostüüme. Nagu lugesin, on see üritus Los Angelese aasta suuruselt teine massiüritus uueaasta päeva Rose Parade järel.
  Oled endale ka pildimajanduse sisse pannud!? Tore! See annab nii palju juurde!
  Kuule, mis maili aadress sul praegu on. Ma olen paar kirja saatnud. Mõni tuli tagasi, ehk on ka mõni kohale jõudnud?!
  Siin on taas päike! 2 nädalat oli tõelist vihmasadu. Aga tead, see tegi õhu puhtamaks ja selgemaks!
  Päike valmistab rõõmu ka minu külalistele!
  Nick’i tegu on õilis! Võtan tast eeskuju! 🙂
  Käin kah jooksmas! Naudin järjest rohkem ja rohkem. Aga selle kehalise tegevusega seoses kasvab ka minu isu. Ja ma ei pidurda end! Õel muideks kommi ei lubanud tuua! 🙂
  Ükskord oli asja Valleysse ja seal hakkas silma St. Jude Children Hospidal. Mõtlesin teie peale… Kas neil on siin mingi osakond?
  Mul on tõsiselt hea meel kuulda, et Reginal läheb paremini ja on mänguhoos.
  Kõike head teile sinna ja ikka teile mõeldes….

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s