Kiired ja kriitilised ajad.


Sija 13 paeva siin California kuuma paikese all moodusid JUUUUBE kiiresti. Meie fotosid void uurida.

http://www.caliwitch.smugmug.com

Nyyd siis oige asja juurde. Regina on ikka toeline kangelanna ja seda sona otseses mottes. Teda vaadates poleks me ealeski uskunud et ta keha on surmava bakteri alluvuses.( loe rohkem minu inglisekeelsest blogist…. http://www.diana78.blogspot.com

Tavaliselt selle bakteri esimeseks margiks on suur palavik ja “chills”. Regina aga oli tais energiat, jooksis ringi nagu metslane , ei mingit palavikku .. Ei mingeid marke haigussest mis vaikselt ta “central” power liinist tema kehasse teed otsis.. Onneks said lopuks arstid bakteri nime teada ja nyyd on REgina siis Nickiga haiglas , kus siis yritatakse ta kehalist poletikku kontrolli alla saada. Kui bakter ei allu antibiootikumidele , peavad arstid ta double liini sydame lahedasest veenist valja tombama ja talle monda aega toibumiseks aega andma.

Ja toibumis aega on talle kovasti vaja. Ta keha on koigest sellest jube vasinud. Kardame et voib juhtuda nii et ta luyydi ei paranegi kunagi… ja see toob endaga kaasa terve rea probleeme… kuid kuna me veel ei tea mis meid ees ootab, siis me yritame koike koige paremat loota….
Nyyd aga saatke koik oma koige paremad soovid teele

One thought on “Kiired ja kriitilised ajad.

  1. Kaja ütles:

    kyll asi selgineb. aastaid tagasi kaotas minu poeg oma silma seet¨ttu, et arstid ei suutnud pöletikku ravida tollases nükogude liidus. siis öeldi ka, et kui poleks silma amputeerinud, siis oleks laps paari päeva päeast saanud ajju ja ka teise silma t¨sise infektsiooni ja tënöolselt mul teda enam ei oleks.
    elu on asju…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s