American Idol

Regina on hetkel onnejunn. Nimelt naeratas kuu aega tagasi onn ja REginale anti kaks piletit American Idoli showsse. Oleme seal kolmapaeval kella neljast kuni kella seitsmeni. Kell neli lindistatakse koigepealt kylalis esinejate laulmine ja siis vaatame seda tulemuste showd, et kes siis koju saadetakse. Tegelikult kah, arvan et ma olen rohkem arevuses kui REgina. Peale showd saab Regina veel pilte teha sealse rahvaga, kuid kellega seda meile ei oeldud. Samuti pakuti meile oo Hollywoodis veeta, kuid kuna neljapaeval on koolipaev, ja hetkel on eksamite ja testide periood tema klassis, siis me viisakalt keeldusime 😦 Kahju muidugi, kuid kool on olulisem hetkel.

Regina oli terve nadala haige-suures kohas. Jube jube jube.. LOPUKS  ometi hakkab koik taanduma ja ta soogi isu on ka juba vaikselt tagasi tulemas.

Kuid alati on just aprill/ mai need kuud mis mind hirmutavad.  Need on kuud mil Regina jai esmakordselt tunnustega haigeks ja hiljemalt siis diagnoosit aju kasvajad.. Ja nyyd on /oli ta ka haige ja tapselt enne m u synnipaeva.

Aga noh, mis teha.See on see elu.

NII ET VAADAKE KOLMAPAEVAL AMERICAN IDOLIT. AKki naete meid kusagil lehitamas 🙂

Advertisements

2 thoughts on “American Idol

  1. pille-riin ütles:

    Tere!

    Tahtsin küsida, kas minu kaart Reginale on jõudnud kohale?

  2. Liina ütles:

    Kas see pisike Regina on see sama Regina, kellest paar aastat tagasi SlÕL kirjutati, ja ka aadress avaldati, et võib kaarte saata.
    Ma rebisin tookord lehest aadressi, sest titrs läks südamesse. Ja nüüd olen 2 aastat hiljem Usas, New Yorkis, ja aadress on kaasas.!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s