MRI uudiseid..

Markamatult on moodunud REgina viimasest MRI’st kolm kuud.    Ootan iga MRI’d suure narvipingega ja mida lahemale aeg sellele jouab, seda hullemaks muutub mu narvipinge.

MRI toimus teisipaeva ohtul kell 7se.  Kestis 55 minutit.    Seekord oli ka MRI ja MRS. MRI tehti   spets varviga ja ilma.  Kuna kell naitas paris hilist ohtutundi, polnud meie arst teisipaeval enam haiglas. Kuid  Radiologist  mainis meile et pole midagi hullu. OOdake homseni, kyll arst teiega raagib.

Kolmapaeval soitsime siis tagasi LAsse.   ENne arstiga kohtumist oli reginal veel yks aerosol antibiootikumite kuur mida me teeme kuus korra et ta kopsusid  kaitsta.

Kella neljaks saime siis lopuks arsti jutule.  Dr Dhall  ytles meile et yldiselt naeb Regina aju tapselt samasugune valja nagu 3 kuud tagasi.   Midagi kusagil ei ole paistetanud,  surnud  kasvaja ta ajus tundub ikkagi veel surnud… KUID, seal oli yks paari millimeetri suurune tapike mis millegi parast pimestas me koigi silmi.   Arst mainis et see voib olla 10 erinevat asja – kuid samuti voib olla see uus kasvaja.. KUID, see koik on KUID. Kuna see tapike on paari millimeetri suurune ja  vaga halvas kohas pole midagi voimalik teha.  Peame ootama   ja Reginat teraselt jalgima. KUI midagi hullu on kasvamas siis  nahud ilmuvad valja paari kuu jooksul .PNET on vaga agressiivne kasvaja .  KUna me aga ei taha niisama kodus istuda ja molutada otsustasime arstiga yhe haaleliselt et hakkame pihta vaga madala  doosise kodu Keemiaraviga.  Rohu nimeks on Temodar ja doosi suurus on 60 MG. See on 3 tabletti paevas  , 5 korda nadalas.

Kahe nadala parast hakkame aga  pihta vaga fancy teraapiaga.   SEe pole keemiaravi, kuid hirmutab kasvajaid. ROhtu saab ta IV kaudu. Esimene kord kestab 90 minutit. See rohi  suundub kohe ajju ja   paneb hapniku voolu kasvaja ymber seisma.  Miks siis nii??? Aju kasvajad vajavad  uusi veresooni kasvamiseks ja paljunemiseks.  KUI aga me  katkestame hapniku voolu  kasvaja ymber, siis uued veresooned ei arene ja  me ei toida kasvajat, ning kasvaja sureb. See on minu koige lihtsam selgitus teile. Voin ka keerulisemalt seletada, kuid siis oleksime me koik segaduses. See viimane ravi on viimase aja TIPP saavutus ja on vaga haid tulemusi naidanud Gliomade ravimisel. Gliomasid ei saa opereerida, ning selline ravi on sel puhul lihtsalt asendamattu.

Kui teid huvitab kuidas ma ise ennast selle koige juures tunnen siis vastus on ka mulle vaga segane.     Ma ei tea. Olen pinges ja ootan jargmist kuud  suure arevusega.  Mulle ei lahe hetkel inimeste Bullshit korda. Mul on nii korini    lapsikust draamast ,   vale huvist, kysimustest kas te ei arva et te peaksite enne ka REgina kaest kysima mis ta tahab( usu mind, me kysime). Ja kui aus olla, siis hetkel toesti  on tunne et  maailma elu poorleb meie ymber.  🙂

Reginal on ka filmivotetega nyyd lopp peal. eile sai oma viimase Palga.. HIhi. Minu esimene kuu  palk oli tema paeva palga suurus.   Ta ostis mulle tana lounaks pannkoogid  meie lemmik pannkoogi kohast The  Original Pancake house 🙂  . Jaame nyyd ootama filmi premieri. Lubadus anti et ka koik    vahihaiged lapsed saavad osa saama vahemalt yhest Hollywoodi  premier  yritusest 🙂 TOesti, yks meie   unistustest on taitunud 🙂

Advertisements

4 thoughts on “MRI uudiseid..

 1. keegi eestist ütles:

  Ära kuula kõrvaliste inimeste juttu, stiilis, et küsi lapselt üle mis talle endale kõige parem on ja muu bla bla…
  Sina oled ema ja täiskavanud ning otsustad hetkel. Tee kõik mis sinu võimuses on ja proovi järgi kõike, mida tänapäeva meditsiin sel puhul pakub.
  Need kes ise pole sellise murega elanud, ei mõista sind iial. Mina olen ja mõistan sind, kahjuks mina ei suutnud üle 10 a tagasi võidelda sest arstid ütlesid, et midagi pole teha, kasvaja on nii halvas kohas ja ei pakutud ei lõikust ei rohtusid… Aga see oli vale, oleks pidanud veel üritama…
  Võitle! Edu sulle ja sinu perele ja loodan, et suudate seljatada selle vastiku kasvaja! Reginale – kaitsku sind jumal.

 2. marju ütles:

  Olete tublid
  hoian Teile kahte pöialt
  et läheks hästi
  tulebki teha kõik võimalik ja mitte kuulata teiste loba
  tean üht 7 aastast tüdrukut EEstist, kes on nüüd terve ja see on ime
  soovin, et see ime tuleks ka Teie juurde

 3. eve ütles:

  kuidas teil läheb, nii kaua pole ühtegi postitust olnud?! :S

 4. leina ütles:

  loodan et teie peres kõik hästi läheb. Jumal olgu teiega

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s