D

Annan teile paari sonaga teada mis toimumas. Reginal laheb hasti.  Ta selgroo vedelike uuring tuli tagasi korras. Mis tahenda seda et vahk pole selgroogu veel teed yles leidnud.  See on hea selleparast, et  nyyd on operatsioon voimalik… KUID  , kuid, kuid kuid… palju kuidisid on.

Kuna me oleme Regina arstiga head peretuttavad, siis  vahepeal otsustab Regina arst meile hilisohtuti helistada, just siis kui me magama minemas oleme…. ( hea naide sellest et arstid toesti tootavad ja hoolivad ja motlevad). Yleeile siis saime jalle yhe sellise kone.  Ta on ikkagi vaga mures selleparast , mis see operatsioon endaga kaasa tuua voib.  ELU kvaliteet selles vahi staadiumis on oluline… Kas elada 6-8 nadalat onnelikku  elu. VOI, siis votta risk, ja rikkuda see 6-8 nadalat ara…  ma loodan et te saate aru mis ma motlen.  Dr. Dhall  ytles meile et , NEIL on haid rohtusid, mis  aitavad regina elukvaliteeti  somewhat kontrolli all hoida. Ning seda isegi viimastel tundidel.  See on muidugi hea uudis.. KUID….

NII, et me pole veel arstidega otsusele joudnud, kas me tahame operatsiooni.  SEST  me pole saanud   arstilt neid vastuseid mis me kuulda tahame.

Reginal laheb vaga hasti hetkel. :):) Tal on vist kasvuiga. Ta soob maja pealt koik soodava ara, ja nouab juurde ( muidugi, see voib olla ka kasvajate  kasvamise mark , kuna need suruvad millegi vastu). Vahimaailmas pole head ilma halvata.  Ta pole hetkel steroidide peal, ei vota valuvaigisteid, ei ole keemiaravil.( kui tahame opi teha, peab ta vahemalt kuu aega keemiast vaba olema, et valtida verejookse  tanu madalatele verenaitajatele). Ainus rohi mida ta iga paev votab on kilpnaarme talituse jaoks ja ka vitamiinid 🙂

Advertisements

2 thoughts on “D

  1. killuke ütles:

    küll on kena kuulda, et teil hästi läheb!!! hoiame siin pöialt, et ikka veel paremini!

  2. Katre ütles:

    Oh, Diana! Ma ei suuda ette kujutadagi neid tundeid, mida sa päevast-päeva läbi elama pead. Meie osaks jääb vaid Reginale kaasa elada, kaasa tunda, parimat soovida. Kui see vaid aitaks… Vähemalt saame me mõtetes olla teiega, aitäh, et sa jagad meiega oma emotsioone ja aitäh aususe eest.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s