:D

Praegu on teisipaeva ohtu.   Tana kaisime Reginaga Orange county lastehaiglas operatsiooni eelsetel vereproovidel.  Teel koju hyppasime sisse kaubanduskeskusesse, kus Regina ostis endale ise kingituse, ja ta pakkis ka selle ara ning pani kuuse alla. KUUSE , ostsime me parast seda kui kaisime poes. Ta valis valja selle tema jaoks koige ilusama kuuse. Ja pean ytlema et see ongi koige ilusam kuusk mis meil on olnud 🙂 Parajalt tihe ja roheline ja sarav. ILUS.Lopuks on maja Jouluhongu tais.:)… JA selle jouluhonguga laheme me tana magama et homme argata ning Lastehaiglasse ajuuringutele/  mini ajuopile minna.  Operatsioon  tehakse robotite poolt.  KUNA see pole, see MAIN surgery, vaid ainult operatsioon et eemaldada igast kasvajast osakene ,et seda enne peaoperatsiooni uurida. Yhesonaga. MRIs margitakse ara need kasvajad. Siis arvuti detects need kasvajad ja laheb nende kallale SUURE noelaga. 4 kohta tehakse umbes 2 cm suurused loigud ja  siis igast sellest loigust kaib noel SUTSTI labi… Arstid joovad seal korval kohvi ja arutavad oma pereprobleemidest :)..

Regina on hetkel veidike haige. tal on koha ja nohu. Onneks polnud  eile koha veel kopsudesse joudnud. Loodame et homne operatsiooni eelne  kontroll   lubab tal opi teha. KUI ei, siis me kaotame aega. JA kes teab mis nadala parast juhtumas on.  REgina nohu on tingitud ajukasvajatest, kuna ta aju  surub vedelikku ta peast valja. JA see eemaldub nohuna. ( tapselt nagu pea 5 aastat tagasi,  kui teda  mitu mitu kuud kylmetushaigustega diagnoositi)..  nii et , me ei tea  kui hullud asjad ta ajus hetkel on..

HOMME oleme kell 6 juba haiglas ja valmistume  mis iganeseseks. 🙂

7 thoughts on “:D

 1. lennuk ütles:

  Hoian homseks pöialt!
  Ja loodan, et see nohu ei too takistusi!

  Aina paneb imestama, kui imeline see tänapäeva arstiteadus ikka on! Ok, mitte veel nii imeline kah… et ei ole veel ravimit, mis Regina terveks teeksid!

  X0X0

 2. caliwitch ütles:

  Ytlen ausalt. Olen kidel et vahihaigusele kui SELLISELE ravi ei leita. . KYLL tootatakse vahi vaktsiinide kallal, mis Kindlasti aitavad tulevikus vahemalt 80% juhtudel vahi ara hoida. Nii et Loodame et lapsed, kes synnivad tulevikus, saavad endale juba synnist kaasi vaktsiini systi mis aitab nende tuleviku garanteerida…KUID samas naen ma ka Emasid ja isasid kes vaidlevad 100% vastu sellele et neile pole see kasulik… Go figure…

 3. Maie ütles:

  Loen Su blogi ja siiralt imetlen Sind. Võib ju öelda, et kellegile ei panda rohkem selga kui ta kanda jõuab, kuid seda, mida Sa kandnud oled seni, on siiski väga raske. Ütlemata ilus ja kange naine oled! Et Sul ikka vaimu jaguks ja kui vaja , saada kogu maailm kuradile ka vahepeal. Reginale kallid ja lootusrikast jõuluaega!
  Hoian pöialt homseks ja ikka edaspidiseks ka!

 4. katarina ütles:

  t6esti kaunis kuusk!

  UKs k2is just meediast l2bi case kus 30min p2rast emakakaelav2hi vaktsiini j2i tydruk v00st allapoole halvatuks. Arstid eitavad, et kahel asjal seos.

  Kunagi ei tea.

  J6uluimet soovides.

 5. mermaid ütles:

  Hoian teile pöialt ja mõtlen teie peale ..

 6. kukupaike ütles:

  Kõige paremat teile sinna!

 7. lagrits ütles:

  katarina, meediast võime päev-päevalt lugeda ka lugusid, kuidas vanemad oma raskelt haigeid ja ometi ravitavaid lapsi “jumala” hoolde usaldavad või koduste “imeravimitega” lapsi ise teise ilma saadavad.
  See Daily Maili (lehe tüüp: kollane) lugu pole nüüd küll mingi tõend, et emakakaelavähi vaktsiin on halvav. No siis peaks meil siin pool Euroopat juba jalutuid naisi täis olema.

  Regina on kindlasti väga heade ja haritud arstide hoole all. Tarkust ja kannatlikkust teile õigete otsuste tegemisel! Tegelikult on mõlemad head omadused teie pere liikmetel olemas. Väga armsad inimesed olete.

  Reginale pai!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s