Tervitusi haiglast.

Tere siis jalle. Vabandused et nii pikalt teil oodata lasin. Regina on hetkel veel haiglas ja jaame arvatavasti mingiks kymneks paevaks. Paranemine on tegelikult vaevaline. Ta kolju polnud peale eelmist operatsiooni yltse kohe paranenud ( bone flap), ja seekord arstid motlevad mida teha et ta kolju ikka ilusasti kokku kasvaks.

Me pidime haiglast valja saama muidu tana ( laupaeval), kuid on paar tagasilyket . Nimelt avastati MRI jargelt scannilt et koike kasvajat mida arstid valja tahtsid loigata/imeda, ei suudetud millegiparast eemaldada, ja seda siis ajus oleva paistetuse parast. Nyyd oleme me dilemma ees. KAS jatta suur 2,3 cm kasvaja sinna ja anda talla Gamma knife kiiritust, voi operatsioon sellel teisipaeval . KUI me annaks ka sellele kasvajale kiiritust, tahendab see seda et need teised kaks kasvajat saavad selle tottu vahem kiiritust ja voivad kiiresti edasi kasvada. KUI valja loikame on samad ohud- ajurabandus, ( seizures, stroke), verejooks ajus. Seni on Regina teinud super hasti ja aju paraneb kiiresti.

KUID operatsioon jattis oma jaljed maha- yks naopool ei toota nii hasti kui teine, ta on vaga tundlik valu suhtes. Ta on rohkem vasinud ja kardab oma pead liigutada. LLL

Ta kyll soob toitu, kuid mitte palju. Samuti on tal paar autistlikku tunnusmarki kyljes, millest on veel vara raakida, kuid kui me Regina jalule saame, kyll me siis ka nendega tegelema hakkame, ja Uut Reginat oppima hakkame tundmaJ

Nyyd on Reginal uus Mission—Ta peab endale koera saama. Eile oli Regina raske paev. Tal tekkis allergiline reaktsioon yhe plaastri suhtes mis tal rinna peal oli. Ta karjus kuna ta ei teinut vahet valul ja sygelemisel. Selline karjumine kestis umbes 35 minutit.

Meil haiglates kaivad spetsiaalselt treenitud teraapia koerad, kes on sobralikud, kuulavad peremehe sona, saavad lastega super hasti labi, ja kannatavad igalt poolt sikutamist. Kui koer haiglasse tuleb talle maaratud paeval koos peremehega, peab ta paev enne SUURE , suure spa paeva tegema 😉J Ta omanik peab ta pealaest jalatallani puhtaks kaarima, ja peale seda enam mitte valja myrama laskma .

Haiglas kaivad need koerad palatist palatisse ja veedavad lastega 5-10 minutit, voi niipalju kui see laps tahab. Eile kais kylas Golden Retriver nimega duke. Nii kui Duke uksest sisse astus jai Regina tasa ja vaid vaatas koera. Ma ei ole Reginat kunagi sellises rahus nainud. Koera perenaine kysis Reginalt kas ta tahab et Duke ta korvale pikali viskaks, mille peale Regina vastas Jah. Koer viskas Regina jalutsisse pikali, ja pani oma pea Regina vasaku kae juurde. Regina pani jalad yle koera ja nii nad siis kahekesi armsalt ja vaikides lamasidki. Regina koera vaikselt ja ettevaatlikult paitades, ning koer jai sel ajal ise magama J Hasti armas vaatepilt oli. Korraga pooras Regina oma pea minu poole ja ytles hasti armsal ning tasasel haalel- MOMMY, I wish I had a dogJ It would make me really happy.”

Jah, ma tahaks ka koera, kuid ma toesti ei suudaks koera eest hoolitseda hetkel. Ytlesin talle , et akki me kutsume vahel kedagi kylla kellel on koerad, ja sa saad siis koertega mangidaJ Ta oli selle ideega vaga nous J Nii et kui te elate meil laheduses ja omate koera, palun astuge labiJ

Nyyd Siis Gabrielist ka paar rida. Gabriel on Regina parast veidike mures. Ta ikka iga paev uurib, miks Regina nii on, ja millal tal parem hakkab, ja kas ta sureb ara, voi kui ta ei sure ara kas ta hakkab MINU voodis magama ( minu Diana). Vastan talle nii ausalt kui saan.Ega just koige lihtsam pole, kuid pole motet ka valetada.

Koolis laheb tal taitsa hasti. On kyll vaheke Hyper , kuid vahemalt pole tal kodutooga probleeme. J

Nii palju siis meistJ

di

Advertisements

6 thoughts on “Tervitusi haiglast.

 1. Trulla ütles:

  Hoian pöidlaid, et Regina enesetunne ikka nii hea püsiks kui antud tingimustes võimalik. See kasvajajäänuse asi on muidugi raske otsus teile jälle otsustada.

  Väga tore, et Gabrielil ikka koolis hästi läheb! Kindlasti on tal mure tegelikult üsna suur Regina pärast. Jaksu tallegi!

 2. Metsapiiga ütles:

  Loodan väga, et edasine ravi mõjub ja Regina paraneb. Nii tubli võitleja! Palju jõudu ja usku!

 3. sille ütles:

  Tore, et teil ikka paremuse poole läheb. mõtlesin ka ükspäev Gabrielile. Kui raske temal veel on, seda tegelikult keegi ei tea ju. ta on ju alles väike, aga peab hakkama saama nii suure murega.
  Lõputult palju jaksu teile kõigile!

 4. kukupaike ütles:

  Armas, kui Regina siiski toibuma hakkab 🙂
  Usun ja loodan, et arstid oskavad teile seal parimat nõu anda, mida hetkel õigem oleks teha.
  Gabriel on ikka hämmastavalt tubli sellises olukorras.

 5. Sinu blogi lugeja ütles:

  Tahaks midagi head ja toetavat soovida, aga jube raske on seda teha sest olete niigi niiiii tublid kõik olnud.
  Reginakesest on kahju ta on uskumatult tubli ja ikka peab ta edasi kannatama, et seda kasvajat ei saadud ühekorraga välja.
  Kujutan ette kuidas te peate närveerima kui ta jälle opile peaks minema. Jumal küll oleks ta ainult vastu peaks ja kõik hästi läheks et ei tekiks komplikatsioone…
  Hoian teile tugevalt pöialt ja et jumal kaitseks Reginakest!

 6. rignit ütles:

  Kõike kõige paremat teile. Teatke, et oleme mõtetes teiega.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s