:D

Viimased neli paeva on kyllaltki rahulikult moodunud.  Tana kaisime jalle Los angelese lastehaiglas.  Kui ma oleks teadnud et mul laheb pea 3 tundi haiglasse soiduks, siis ma oleks minemata jatnud. grrrrr.  Onnetus onnetuse jarel, ja siis veel  need hullud autojuhid, kes vist  istusid rooli taha esimest korda tana… anyway. NOT a pretty picture.

Haiglas tehti tavalised vereproovid.  Lopuks On ka ANC tagasi  wohoooo. Ei pea enam rohelise maskiga ringi jalutama.  Kuid kahjuks  Trombotsyydid olid jalle madalad. 49 000. nii siis istusimegi haiglas ekstra tunnikese. No big deal.

Kusagil koridoris saime kokku ka Regina onkoloogi i Dr. Dhalliga.     😀  Ta soovis meile koike head ja tal on hea meel et Reginal jalle hasti laheb.   Regina MRI on 14ndal Martsil. See on meie jaoks maarav MRI. Kui koik on stabiilne , ja kasvajad pole kasvanud, siis teeme veel yhe hardcore roundi keemiat. VOI hoopis midagi muud… Arutasime ka seda, et selle roundi ajal peaksime ( KUI TULEB SEE ROUND),  pikemalt haiglas olema, kuna Millegi parast Reginal votab vaheke kauem aega selle Keemia seedimisega.  jne… Sihuke   haiglaslik chit chat oli. 🙂

Hetkel oleme kodus ja Regina tunneb ennast hasti. 🙂 Hetkel on ta Anti Seizure rohu peal nimega Keppra. Seda votab ta tabletina kaks korda paevas.  Ta on tablettide votmisel pro. 🙂 ..

Homme tuleb  meie Armas Med ode meie poole ja votab vereproovid meie armsas kodus. 🙂 Ja Reedel laheme igaks juhuks jalle Los Angelesse

Nick laheb Esmaspaeval taas Hiina, ja tuleb tagasi kunagi 16nda Martsi paiku. Siis kui mina Ja Regina taas  haiglas peame istuma hakkama.

Viimasel ajal on ka minult kysitud et Kuidas MUL laheb. Ausat vastust tahate teada voi??? Voi valetan???

pole just koige lihtsam kysimus. Mul on palju motlemise aega ja on hetki kui ma yle motlen.    Kuna viimase paari kuu jooksul olen ma palju yhes kohast istunud, siis kahjuks on ka mu tagumik paar suurust suuremaks kasvanud.  :(:(:( Mis teha. See on see Down side of  being a “cancer Mom”.  Ma  yritan anda endast parima et ennast kaest ei lase, kuid kahjuks  minu puhul on see voimatu. Iga voimaluse korral yritan tunnikese jousaalis veeta, kuid haiglas istumised, ja ebatervislikud “preservatiive” irv,  SAILITUSAINEID tais toidud ei moju minu jaoks just koige paremini, ja koige hullem on see et ma olen JUUUUBE magusa armastaja.. Jaatis,  tordid koogid,  ( cheesecake  yummm),.. Ma lihtsalt ei saa EI oelda kui keegi midagi mulle nina alla pistab.   Hea meel oleks kui nende KOOKIDE asemel tuuaks mulle pudel veini  instead  kas voi 2 dollar Chuck… 😉  ( VIHJE hehehe).

Kui mul stess peal on on seda kohe ka mu valimusest naha. Nii et tehke omad  jareldused 🙂

Gabrielil meeldib MINd narvi ajada. Annan talle piisavalt tahelepanu, KUID ta ikka arvab et I AM NOT THE BOSS.    Ta on tubli poiss, kuid tal on omad hetked:)

Nick ja Mina — Meil on palju millest raakida ja millest arutada, kuid ka palju selliseid imelike AHAAA momente..  Yhesonaga, avastame  oma soprust hetkel… Meil on omad Ups and downs, ja vahel plahvatame vaikeste asjade peale, kuid kunagi ei karju. Pooritame omaette  silmi ja laheme oma eluga edasi.  Sihuke imelik    seis on. 😀  Meil molemal on omad “silmaroomud”, ning vaatame mis saama hakkab…

Advertisements

One thought on “:D

 1. undiproua ütles:

  Mul oli tunne, et sa, Diana, nagu räägiksid minust.
  Just seda stressi=söömise jutu mõttes:)

  Aga tegelikult on see söömine ainus võimalus oma meelt lahutada, kui oled sunnitud istuma, mõtlema, valvama, ootama… onju? :)))

  Mul on hea meel, et te nii kaine mõistusega olete ja oma elu elate. Kuidas poja teie mõlema “silmarõõmudesse” suhtub? Teab ta seda? Anna andeks, kui ma nii isiklikke küsimusi küsin.

  Vaatasin Reginast uusi pilte (ausalt, nii vinge, et sa ikka blogi täita jaksad), uhh, ta on nii tubli.

  See, kus ta arvuti ees on ja sai käes- see oli nii hirmus naljakas, nii uskumatult argipäevane ja lahe.
  Ja see, kus ta tudub…kus pole armikesi näha… (100 mõtet undab peas, mida kirja ei oska panna:)
  Ikka palju kergem peaks ühe pisikese printsessi elu olema.
  Paid teile kõigile!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s