Jalle midagi uut ja hullu.

tana oli hull paev jalle. Yks hullemaid viimasel ajal. Algas rahulikult ja loppes rahulikult, kuid mis vahepeal toimumas oli , oli nagu yks suur halb unenagu.  Hommikul tuli meie Option Care med. ode ja  vottis Reginalt vereproovid. Lounaks saime faxi siis tulemustega. OH. tulemused hirmutasid mul juuksed pysti. Regina trombotsyydid olid vaid 25 000.  OH. oleks ta vaid pinnu sorme ajanud ja ta oleks  verest tyhjaks jooksnud. VAMPIIRIDE PIDUPAEV? huh?
Helistasin CHLA  Case Managerile ja yritasin meid ka kuidagi kiiresti nende paevaplaani sisse pressida. SAIMEGI. Kella polle kaeks olime Los Angeleses . Regina sai nagu ikka oma  eel rohud- Tylenol palaviku vastu, Benadryl allergilise reaktsiooni vastu ja super doos steroide et ka ennetada eluohtlikku situatsiooni.
Koik laks ilusti korraparaselt. Regina vaatas Tuhkatriinu filmi, mina oma iphones  maailma uudistamas ja oed voorisid sisse ning valja  et votta regina vererohku, palavikku jne… Korraga- umbes 30 minutit peale ylekande alustamist sirutas Regina oma vasaku kae mulle ja ytles .- MOMMY, LOOK, something is very wrong. WHAT IS WROng WITH MY HAND.
OH my. REgina kasi oli punaseid suuri punne ja valgeid triipe tais.  vaatasin tal teist katt. samasugune, kiskusin tal pyksid kiiresti jalast- Regina koht oli taiesti punne tais ja paistes, sama ka kintsud.  Jooksin kiiresti odede laua juurde, mis asus kohe meie palati ees ( saime seekord palati kuna Regina immunsysteem on nullis). Ytlesi seal olevale oele, et Reginal on taas vaga halb allergiline reaktsioon …. sekund hiljem oli ta palatis 6-7 arsti ode ja muud asjalist. Koik tegid midagi> REgina situatsioon muudkui halvenes. Ta nagu loi punne tais, korvad punaseks ja paistesse, selg ja kaenlaalused punased ja laikisid ja punne tais.
Tegelikult ka- hirm oli. Midagi nii hullu pole ma kaua aega nainud. Regina hingamine kiirenes, ta hakkas kohima.  Arstid andsid talle veel rohtusid  kuid miski ei tootanud. Regina vererohk sel hetkel oli vaga vaga korge. Hirmuaratavalt korge. nagin arsti nagu. Kuigi ta rahustas mind et koik saab korda, nagin et ta ei uskunud mis ta mulle ytles.  peale 5 minutit, kui antavad rohud ikka ei tootanud anti talle lopuks kaEpinephrine syst.  LOPUKS ometi  hakaksid asjad paranema. Regina  paistetused ja Hives( sygelised, mis iganes) hakkasid alanema. KUID ta hakkas kovasti oksendama- see on selle aktiivse rohu korvalmoju. Jube adrenaliini vool systiti ju Regina verre ….
Oksendamisele jargnes lakkamatu lodisemine. Lodises ta kusagil 10 minutit. KUID onneks  koik loksus taas tagasi kohtadele. :):) Vererohk alanes, Kohimine loppes ja REgina jai vasimusest magama.   WHEWWWWWWWW    Ma vaatasin et ma annan ka otsad, kuid sailitasin kylma rahu. Ja hetkel olen ka omadega labi et millegistki muust kirjutada.
Kahjuks Ei saa Regina enam trombotsyyte .  Me ei tea mis tegema peame, kuid Regina kehas on tugevad antikehad mis keelduvad teisi antikehasid vastu votmast. FIghT IS On. huh. Kuid kahjuks on Regina immunsysteem 0 hetkel. 0 MIS tahendab seda, et talle on vahemalt kahte trombotsyytide ylekannet veel vaja, voi kui tal  veri paremaks ei lahe, on ajusisene verejooks taitsa reaalne  lahitulevikus. UGH

hetke oleme kodus. Reginal laheb ylihasti.  naljatab ja snaksib syya. Unest on asi hetkel kaugel. Juu siis adrenaliinist on ikka veel mingid ylejaagid tal kehas olemas… Isegi selle protsetuuri ajal ta vahtis telekat ja oiendas odedega et NAD tal teleka ees on… Tough cookie to  break 🙂

Reedel taas haiglasse Vincristine keemia jahile ja kui veri naitab paremaid numbreid, siis ka BRITNEY SPEARS KONTSerdile :):):)picture-017

Advertisements

4 thoughts on “Jalle midagi uut ja hullu.

 1. undiproua ütles:

  Lugesin ja tänasin mõttes Sind, et loo alguses olid ära öelnud jutu lõpu:) Väga karm!

  Regina ikka eriti vinge tšikk, kui suudab sellises olukorras õdedega pragada:) Uskumatu pauer:)))
  Kui vaid peale nende üleelamiste taastuksid ka need närvirakud;) …
  ….muidu mõtleks vaid, kui ühel hetkel tulevikus sa vanaemana Regina lapsi kantseldad, tahtes olla hea vanaema, aga “närvid on läbi” ja “katus sõidab ära” (ihihh)..

  Aga noh, siis kantseldab Regina sind, oma “närvid läbi” ema:))) tobe huumor, aga tõesti, piltlikult võttes on ainuüksi lugedes su blogi läinud mitu kilo närve:)

  Te olete mega vaprad ja meie hoiame pöialt!

 2. Mannu ütles:

  Jess, Britney! 😀

 3. Pille-Riin ütles:

  Ma loodan,et Reginal on parem ikka veel, kuna inglise keelsest blogist lugedes läheb tal hetkel paremini:) Ja see on ju ainult hea.

  Palju, palju jõudu teile!

 4. kukupai ütles:

  Loodame, et arstid midagi kiiresti välja mõtlevad, et veri normi saada. Eks see keemia kõrvalmõju ole…
  Aga Regina ise on ikka uskumatult vahva! Kontserdile minek auga välja teenitud!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s