:D

Meil laheb taitsa hasti/ Asjatame siin Gabrieliga kyll yhte siis teistmoodi. Enam me pole nii nutused kui nadal tagasi.

Halloween oli toesti raske aeg meil.  Yks Regina lemmik yritustest. Igal aastal ta teadis tapselt kes ta olla tahab, ja alti olid selleks kas Noidad voi printsessid.  Eelmisel aastal oli ta Tinker Bell, ( Peter Pan’ist) 🙂  Yks ilusamaid kostyyme mis tal kunagi olnud oli 🙂 Ja tal on neid palju….

Sel aastal Me kaunistasime oma maja esise nagu surnuaija.  Oma maja uksele panin sildi CREMATORY… Ehks siis koht kus poletatakse inimesi/loomi jne.. Must huumor. Gabriel tahtis kindlasti saad LUIGIKS super Mariost, kuid kuna me ei leidnud oiget kostyymi, siis ta otsustas et tahab taaskord olla Mees uniformis– ehk siis tuletorjuja.

Kella kolme ajal laksime yle tee sobranna Xochitli juurde paevaga algust tegema, sooma jooma ja niisama istuma. Ja siis kuue paiku laksin tagasi koju, ning Gabriel laks siis ukse tagant uksetaha Trick Or Treatima. Meie tanaval  kaunistavad maja esiseid vaid yksikud inimesed, kuid kommi jagavad  peaaegu koik. Me tanaval on umbes  70 maja, ja tavaliselt 60 avavad laste jaoks uksed… Nii et Gabriel tuli koju taitsa ilusa kommisaagiga 🙂 Tore ohtu oli. Armastan halloweeni ja seda “maagiat” mis sellega kaasas kaib :).

Halloweenile jargnes 2ne november ehk siis Hingedepaev. Katsime Gabrieliga REgina jaoks laua, ning panime lauale ta lemmik snackid ja joogid , ning jatsime kyynal ooks vaasi polema. . Midagi uut.. Kurb oli, vaga kurb ..

 

NII, Kui ma eelmine kord kirjutasin, et sain lopuks USA kodanikuks, siis  nyyd sain oma ilusa SINISE elektroonilise passi ka katte 🙂 Ja passi pilt on mul suure naeratusega tehtud…. irv.  Tegelikult taitsa uhke tunne on 🙂    Nagu ma kunagi mainisin, oleme nyyd taita ALL AMERICAN FAMILY, suur koer on vaid puudu.  Varsti teeme ka selle teo ara…  Gabriel lubas Jouluvanale kirja kirjutada et TEMA KOHE TAHAB vaga vaga koera ja ytles et treenib koera poti peale kaima, et siis ei pea tagahoovis kakat koristama …irv.. Tema ja ta kujutusvoimet…

Nick tuleb Teisipaeval koju.. Palju on raakida . Oigemini selgeks raakida. Midagi kusagil logiseb…

Advertisements

3 thoughts on “:D

 1. sille ütles:

  Eks meenutsed sellest mis oli veel aasta tagasi on tõesti rasked. Aga tore, et teil ikka huumorimeel ja optimism on säilinud.
  Ja mul on väga hea meel, et sa oma paberid korda said. 🙂

 2. kukupai ütles:

  Esimene aasta ongi selles mõttes kõige raskem, et kõik need pühad ja tähtpäevad esimest korda ilma Reginata…
  Aga Gabriel on vahva ja kujutlusvõimet tal jagub 🙂
  Koera võtmine võib täitsa hea mõte olla (ma ise veendunud koerapidaja 🙂 )

 3. lilith ütles:

  Ja nii ikka edasi,step by step.Te olete tublid.Elu läheb edasi ja mälestused jäävad kindlalt osaks teie elust.Ja Regina on nagunii osa teie elust ja nii see jääbki.Jõudu ja jaksu teile kõigile.Gabriel on võrratu ja seda tänu sinule.Kõike head ja kirjuta ikka edasi oma elust.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s