OI, OI, OI.

Poen nyyd kardina taha peitu ja piilun sealt argsi saali. Unustasin kui suur lugejas/sirvijaskond mu blogil peale seda Expressi artiklit  on.. Eile vaatas mind 980 inimest.  Ytlen ausalt , vaheke punastama paneb selline number. NII PALJU ON TEID. OIH.  Hakkan kohe kokutama…  AGA.. Mul on hea meel et te yhel voi teisel moel mu blogi olete leidnud. Olen toesti kirjutanud siia sellest MIS mind piinab, roomustab, hairib, ning innustab.  Ning kui olete seda suutnud aktsepteerida, siis – ALRIGHT, PARTY ON!!!!!

Veel sellest Eesti reisist. JAH, meestel on see ajastus vahel vaheke OFF. Kuid sellegipoolest pidin ma talle oppetunni andma ja hoidsin teda pikalt konksu otsas, et ta aru saaks, et SELLISED YLLATUSED MINULE KOHE MITTE EI MEELDI!!!!  Nyyd siis ta mossitab 😦 kuid hakkab juba vaikselt maha rahunema, et Olen selline nagu  ma olen, ja mittemingi blond bimbo( voi tumedapaine) kes  oma korgetel kontsadel ja  ylimini seelikus ( hmhm) yles alla ei hakanud hyppama– KILJUDES,.. OMG, OMG, OMG,OMG, OMG,OMG… ( seda tegin ma meie suhte alguses ja toasussides ning  oosargis…hehe).  Mind oleks toeliselt yles alla pannud hyppama see, kui ma oleks Ca’s kodus juba magama jaamas, ja korraga kuulen lukuaugus kriginat.. HAARAN padja alt oma “relva” ja asun kikivarvul uksepoole minema…  tip, tap, tip , tap… uks avaneb  ja seal ta on… 2 nadalat varem oma lubatud tagasitulekuajast…. ja seekord jaab 2 nadala asemel kuuks….  Vot sellised vajadused on mul..  Kuid taaskord pean aru saama sellest , et MINA valisin jaada Casse.  MINA valisin selle ,et ei veeda aega kusagil kitsas yyrikorteris Pekingis voi Hangzhous oma mehe kaisus. MINA, MINA,MINA…. No kelle muu syy see on kui MINU???? Ja nyyd on asjad siis niikaugel, et NYYD on minu kord jatta koik see ilus siin ja kolida Hiina.. Kuid ma ikkagi loodan ( Septembrini on ju  oma 9 kuud voi vaheke vahem) . Ja selle aja jooksul voib palju muutuda..

aga nyyd tagasi mu Eesti reisi juurde.    Nick Nickiks.  Tema, nagu paljud mehed ARVAVAD mis on naise jaoks oige.  Ta teab et mu lemmik lilled on KOllased roosid, voi igat varvi tulbid… KUID ikka on ta aastaid mulle punaseid roose kinkinud.- kuna tema elukoolis  on PUNANE OIGE VARV NAISELE kinkimiseks…  Nii ta ka arvas, et Oleksin onnelik ykskoik kus ta ka poleks, kas voi selleks oleks kusagil Siberis….

Kuid me molemad olime yllatunud sellest KUI FUCKING KALLIKS ON PAARI AASTAGA EESTIS ELU LAINUD.. KOHVI eest KUI PALJU???  VEE EEST PEAB MAKSMA KUI PALJU???   ja CALIFORNIA VEIN MAKSAB POES KUI PALJU??? WTF???  Bensiinist me yltse ei raagi..  Kulutasin Eestis 3 nadalaga bensiini peale 650 dollarit ( mulle lihtsalt meeldib ringi soita , no mis ma sinna teha saan et Eesti nii Fucking ilus on talvel??? ) Usas laheb mul( meil kokku) kuus bensiini peale 300 dollarit. No, viin on veel odav, Kuid vaatasin et Russki Razmer on isegi kallim Eestis kui on Usas.. Eesti viin on taitsa aktsepteeriva hinnaga. Ei hirmuta veel..Kui suveniirid. NO ANNA MINNA?? Kohvitassi eest millel on tallinna pilt peal 25  voi rohkem dollarit?? TOESTI VOI???  Oh COME ON??   Ausona. Mitte kui midagi ei saa enam aru. Hinnad muudkui tousevad ja palgad jaavad samaks???   YUCK. Vaga kole vaatepilt.

Kui Nick viimast korda eestis kais ( taas joulude ajal mu arust 2005/2006) , siis ta ei joudnud ara imestada et isegi kylmaga on tanavad joodikuid tais. Kuid seekord ytles, et noh, kas  Eestlased on joomise maha jatnud voi? Kus on poe ees jarjekorras olevad joodikud, voi poe korval kylmast lodisevad joodikud??   MILLE YLE mul on aga vaga hea meel ( BTW, Veebruaris saab 3 aastat kui ma suitsetamise lopetasin. WOHOOOOOo) , Tostetakse taas suitsu hinda , ja nyyd on varsti juba paki hind usa tasemel ( 3-7 dollarit, olenevalt margist- Marlboro yks kallimaid). Mul oli nii korini Eestis ringi jalutades sellest, et kui Gabrieliga kaisimegi linna peal ringi, siis alati leidus keegi kes meie ees tossutas.  Nii Ebameeldiv  😦 Kui suitsetad, siis tee seda targalt ja ara hairi neid inimesi  kes suitsu ei tee.  Jouad kyll 10 sammu ara nii astuda et ei tossa nagu korsten. 🙂 Kuid hea seegi , et LOPUKS OMETI  on paljud kohad suitsu vabad, voi eraldi ruumidega suitsetajatele 🙂 THUMBS UP :):):)

Igatsen juba jargmist eesti reisi taga..  Sa void kyll Eestlanna Eestist valja viia, kui Eestit Eestlannast valja rebida on vaga raske….

4 thoughts on “OI, OI, OI.

 1. marjusha ütles:

  ilusat aasta jätku!

  see oli teil nüüd küll tõesti tõeline talv nautida. ilus on ta küll, aga … mul isiklikult hakkab pakasest viljandi saama. võiks vähe pehmemaks minna juba, aga ei, paari päeva pärast lubati jälle 20 kandis miinust. küttearve niitis täiesti jalust maha. sellistel puhkudel tahaks väga, et oleks suvekodu kusagil mauritiusel, kuhu paariks kuuks põgeneda saaks.

  aga muide, palgad ei jää siin muu hinnatõusu juures samaks, vaid ikka langevad;)

  ei muud, kui et kirjuta ikka edasi. ega muidu siin lugemas käidaks, kui siit midagi loetavat ei leitaks;)

  BTW: viimane lause oli super!

 2. Lugeja ütles:

  Oi kui tore oli sinust kuulda.

 3. murueit ütles:

  Oma poolesaja aasta juures ei mäleta mina näitex sellist võimsat talve ka mitte lapsepõlves,kus ometi kõik oli”talvem” jne. Ja ma arvan,et sellist ei ole olnud ega tule rohkem,sestap võtkem sellest ilust kõik,mis võtta annab! See on tõesti ainulaadne,kaunis ,võrratu Eesti talv!

 4. joanamari ütles:

  on hea Sinust ja Su perest taas kuulda
  olge terved ja kõike kaunist

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s