Huvitav, huvitav..

Tundub et keegi on meie majaga juba emotsionaalselt seotud. Perekond on 3me lapseline,  elavad hetkel Irvine City’s(  pohiliselt asiaatide  maakond, kuid vaga head koolid, ja vaga ruvaline elamine, kuid “flat”.. nagu eesti noh,…. umbes 25 KM kaugusel meist. ANyway.. ema, isa, 3 last.. Mees Hiinlane, naine mingi aasia segu, ja lapsed erakoolides.. ( aatas kusagi 19  000 dollarit lapse pealt ).   selle  pere ema parim sobranna elab meist yle tee, 5 maja paremale, SAMA MAJA MUDEL. kuid ilma vaateta. Me kolisime sisse samal ajal.  kui nemadki, kuid aastate jooksul pole olnud TERE sobrad.. Ka nemad on MIXED family. Naine asiaat ja mees valge  iiri ja mingi muu valge segu.

Tana oli meil open HOUE, ja ema ning Heather ( meie naaber), siis kahekesi olid majas olnud kusagil 45 minutit, arutamas,  kui  nad ostavad, palju nad peaksid meie maja upgradima. mind selline asi ei hairi. LOOMULIKULT sa pead maja enda jaoks sobivaks muutma… Koduymbruse kujundamine siinkandis on kusaigl 40 000 dollarit, ja selle eest saad minimu asju ( koik peab olema linna poolt approved )..  umbes 70 000 dollari eest saad super laheda koduymburse kujunduse aastase kindlustusega….. Majas sees.. vannitubade porandad vajavad KINDLAT vahetumist.. 9 aatat pole valget linoleumi vahetanud ja liimikohad on kollase viirulised…. see maksaks umbes 4500  dollarit ( 3 porandat)…    Garaazi poranda asendamine on kusagil 2500 dollarit, ja koogi “saare” allavotmine ( mitte MAHA votmine, lihtsalt yhele tasandile votmine kusagil 1000 dollarit….. Hetkel kysisid  nad Lizilt paar paeva motltemiese ja “hinna alla tombamise aega.”.. Kui nende  pakutud hind on alla 1,1 miljoni dollari.. siis NO FUCKIN WAY… kui kui see jaab 1, 14 miljonit  siis alright .. ( meie kysimis hind on  1, 199 999  .   Hetkel arvestatav, kuna meie maja on Manor Hilli tanaval ( eesti keeles siis Mõisa Mägi ) ainus vaatega  maja, siis me saame oma hinna  sellisel tasandil hoida… . Kahjuks on aga vaga palju panga omatud majasid, mis on alla miljoni ja  mis tombavad rahvast ligi.. KUID kahjuks, need majad vajavad TUGEVAT upgradimist, sest inimesed lahkusid nii nagu maja oleks neid rynnanud, ja nad ryndasid vastu  lohkudes koik mis lohkuda annab… who cares on nende motteviis….

Kuid samas. Ma olen hetkel nii mugav.. Ma ei viitsiks mitte kohe juuni lopus HIina kolida.. ARE U FOR FUCKIN REAL?    Suvi siin on super dope!!! ( muideks, olen yks  vahestest kes pole kunagi narkootikume teinud, kudi olen kuulnud valjendit super DOPE, ja see pidi lahe olema )… hehe..

Mis ma siin ikka  räägin mitte kui millestki oluliseks teie jaoks 🙂

annan teile olulise infi.. KUi mina  Pekingisse kolin jaab mu California number meile alles ( vonage ).. 949) 916 5098  usast helistades on sama mis tavalisele lauakale. kui teil on ka vonage olemas , siis on tasuta.. Nii et uurige.. mis teil maksaks VONAGE  telefonile helistada teie maailmanurgast : JA OOTAN teid koki endale kylla… Page eelnevalt aga ennast jarjekorda…

Tegin nickile rahuliku häälega selgeks et me peame endale saama 3me toalise korteri Park Avenue kompleksis, kuna seal on hea lahtine köök  ja ilusad vaated, ning Gabreli koolile ka vaga lahedal .. Veidike kallmi kui   paar teist community’t kuid ,  come on.. 2 aastat.. 3100 dollarit 3 toalise super vaatega korteri eest kusagil 13-17 kymndendal korrusel, ja seal on veel ka “western köök”…  Nick parem  tehku mis ma tahan, vōi peab iga ōhtu Hiina restodes MSG , soola ja Rasva rikast toitu sööma kusagil kahtlastes Hiina restodes 😉  fucking evil bitch is in da house ;0)

Advertisements

3 thoughts on “Huvitav, huvitav..

  1. kadri1 ütles:

    pönev hiina kolida

  2. Maarika ütles:

    you go girl…. ise ta su sinna tassib, siis parem tehku, mida vaja :-))))

  3. Silja ütles:

    Oi, mulle meeldib, kui sõbrad/tuttavad on kusagil ees, kahe aastaga jõuab paljugi…ning üllatus üllatus – Hiinas ma ei olegi veel käinud – je je je.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s