Tänulik…

Mu elu on perfektsusest kaugel.  Väga kaugel- Ei arka ma hommikul yles soeng peas ja 10 kihti meiki näos. Gaasipliit ei valmista mulle automaatselt hommikusööki  ja iga päev ei möödu naeratus näol.. KUID ma arvan et tänu Helena Eelrannale Fookus Kirjastusest saime me millegi vaga  effektse/perfektse/ ilusaga hakkama.

KUUD tagasi, isegi vist aasta tagasi Kui Regina veel elus oli, sain ma kelleltki Helenalt  emaili et blahblahblah, et tahab midagi kirjutada ja ma ausalt ei pooranud sellele isegi tahelepanu suuremalt, et arvasin taas  et kindlasti mingi ajalehe tegelane kusagilt Eestist tahab sydantlohestavat artiklit (  poorasin ara nii monegi ajakirjaniku soovi  Reginast artikkel kirjutada)…   JA millegi parast ma andsin talle nousoleku , isegi teadmatta  mille kelle jaoks ta seda ” teost ” kirjutama hakkab.   KUI AUS OLLA ma unustasin isegi ta nime 5ks minutiks.. JA KUI EESTI Ekspressis Ilmus Reginast artikkel ilma minu loata , meenus mulle Miss Eelrand…  Kuid kui nagin et   Eelrand polnud artikli autor langes kivi sydamelt…  Olin selle EE ekspressi artikkli peale vihane, kuid mis mul muud yle jai , kui ennast ara kasutatuna tunda. Life must go on. REgina situatsioon tol hetkel oli tollel hetkel juba vaga halb, ja mul polnud aega mingi  tyhise artikli parast endast valja minna.. Tanan koiki neid kes mulle tol hetkel toeks olid……

Peale Regina surma kontakteerus  Miss Eelrand uuesti  ja Raamat Regina elust ning meie pere elust olust Regina ymber hakkas valmima.  Kuna H. elab Hispaanias, siis kahjuks ei saanud me asju kohvitassi taga arutada ja minu  peatuspunktiks paar korda paevas oli G mail. Ta luges labi mu blogid, pani kirja  mis  vaja, kysis minult mustmiljon kysimust ja kirjutas sellest kokku yhe ilusa Raamatu…. Iga emaili  mis ma talle kirjutasin toimus pisarate saatel, sest pidin labi elama taaskord koik need tunded, situatsioonid. KUID samas iga pisarat saatis ka naeratus, sest ma OLEN uhke   et olen REGINA EMA.  Ja Regina oli meie kangelanna, meie au ja uhkus…

Kui nyyd teil monel tekkib kysimus, et noh, millal minust siis miljonääääääääääär saab, siis vastus sihuke… Ma tegelikult juba paberitel olengi… noh.. Nicki palk on   175 00 dollarit aastas, heheh… Kuid KUi teid huvitab, kas ma ka  kasumit saan Raamatu labimyygist — siis vastus on– Ma loodan et sellest saab Kasu yks Eesti lastehaigla. Arutasime et Kōik tulud  lahevad Tallinna Lastehaiglale keemiaravimite ostmiseks. Minule jaab vaid room teada et  vähihaigeid lapsi on aidatud ka väljaspool USAt….

Raamat peaks ilmuma kusagil septembris– H. Mainis et Lahe oleks kui Regina SYnnipaeval ilmuks ( 09/19) .. Kuid vaatame mis saab. Loodan vaid et Raamat myyb. MA ei ootagi seda et RAHVAS ARMASTAKS seda ja yhineks 100% mis ma motlesin, voi tundsin, voi ei tundnud. Oluline on see,  MA saan aidata… Kuidagigigigigi.

Meie maja on ikka myygis… IKKA… Gabriel kolib 25ndal Juulil  Pekingisse. Me anname koik majas olevad asjad ara- jatan alles vaid yhe madratsi, teleka ja taldriku enda jaoks– OH, veiniklaasi kah …  Ja myyn siis oma trooni otsast maja.. Tegelikult teevad selle too maaklerid ara, aga noh,   😉 Ma ka ei tea mis saab…..

Raakimisteni.

Advertisements

6 thoughts on “Tänulik…

 1. Sille ütles:

  Sa oled ikka supertubli! Hoian ikka teile pöalt, et kõik hästi läheks majamüügiga. 🙂
  Ja raamatu ilmumis ootan huviga. Mina ostan selle kohe kindlasti!

 2. paranka ütles:

  nii vapral tüdrukul pidigi olema sama vapper ema 🙂 minu näo said sa küll tänase jutuga nüüd laialt naerule. pisara ka silmanurka, aga mis seal ikka.

  pean meeles, et sügisel poest Regina raamatut ostida…

 3. marjusha ütles:

  nii armas uudis!:) tahan ka lugeda..

 4. kukupai ütles:

  See on küll väga asjalik uudis 🙂
  Küllap sujub kõik muugi….

 5. Ilona ütles:

  Ootan väga raamatu ilmumist:))kõike kaunist Teie vaprale perele.

 6. Kristiina ütles:

  Sa oled olnud väga tubli! Peale Regina surma ei suutnud ma kuni tänaseni seda blogi külastada. Elasin talle ju pidevalt kaasa ja lootsin, et kõik lõppeb hästi. Ilma selle väikese tüdrukutirtsuta, tundus siin kõik nii kurb ja tühi. Ostan kindlasti Regina raamatu.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s