Taaskord yks huvitav jutuajamine..

Oh, juba Märts. Plirts plärts.. Kuid vihma pole kusagil. Polegi nii kaua kuiva ja kylma ilma kannatanud. Paar korda kutsuti siin lund voi vihma, või mis iganes nende kemikalidega taevast alla tuleks  välja. Saime siis paari paevase lume osaliseks.  Vähemalt midagigi . Hetkel on ilmad juba soojemad, kuid ikka, KURADI kuiv on. Krokodilli nahk ei allu ka   koige olisematele kreemidele. Taaskord on plaanis vann oliivi õli täis kallata, ja siis seal vannis ennast paar tundi leotada.. mitte et ma seda kunagi teinud oleks, aga plaan on olnud.

Kuid Huvitavast jutuajamisest. Viimasel ajal olen siin kokku puutunud igasuguste huvitavate inimestega. Usklike, ateistide, niisama spirituaalsete inimesega ning muude elusolenditega kes midagi usuvad. Kuid teist korda selle Eelmise veebruari kuu jooksul, sai teemaks USK.  Tegelikult on väga vale usust rääkida, sest sellised jutuajamised lõppevad igasuguste arusaamatuste ning tylidega. Aga noh, seekord  läks õnneks.

Inimene kellega suhtlesin on Pekingis syndinud, kuid kolis siit ara kui ta oli 18 aastane ) hetkel ta on 55ne. Ta tytar syndis Pekingis, ning ta poeg Usas Chicagos, ning on Gabrielist aasta noorem.  Suur vanusevahe.  Nad kolisid pekingisse tagasi selle aasta juulis, kuna mehe töö tõi neid siia. Naine ise loodab et saab kiiremas korras tagasi Usasse kolida, kuid ta mees on seitsmendas taevas,et taaskord tunneb ennast  K O D U S.. KUID.. arutasime siis ilmast ja lastest ja koolist, ning kust kohast parema kvaliteediga liha osta, ning kuidas aru saada pekingis, mis on õige mis on vale, kas maksame yle, voi mõni rumal just avas resto, ning hinnad on liiga madalad.. ja miks.. Ja kõige selle juurest juhtusime Usust rääkima. Nagu te kõik teate, ma ei usu tegelikult mitte millessegi voi kellesegi. Lihtsalt eksisteerin, ja kui on minu aeg minna, siis arvatavasti saan teada  kas ma olen olnud õigel teel oma mõtetes.

Mu uus Sõbranna, siis kysis et kas ma olen usklik. vastasin, et pole , kuid olen proovinud sinna suunas kunagi liikuda, kuid lihtsalt ei suutnud  seda jama kuulata mida mulle aeti, et jumal kontrollib mu elu, ja heaolu, kuid minust oleneb kui ma ta vastu võtan ja oma ellu lasen, ja siis mu elu muutub PAREMAKS.. hm..  Ei jõudnud mulle see jutt kohale, ja huvitaval kombel  sain sama yllatusliku ++ MINA KA  kilke osaliseks .   Ta ytles ( kutsun teda nyyd K), et  hiina rahvas on imelik. Nad usuvad paljudesse erinevatesse asjadesse ja uskudesse, ning kometesse. Kui yks asi  ei tööta nende jaoks, siis nad otsivad uue usu millele toetuda ,ning usuvad seda niikaua, kui  selles uues piiblis midagi sellist vastu tuleb, mis neile taaskord ei sobi. Yhesõnaga, vahetavad oma usku väga ,väga tihti. Ning kui  nad Hiinast välja tahavad saada, kuid  ei näe võimalust, hakkavad õppima mingi religiooni kohta,  MIs on Hiinas keelatud, liituvad pyhakojaga, ning  otsivad endale häda kaela, et siis  nad saaksid siit kiiremini minema, kuna hiina riik ei armasta nende usku, ning neid kiusatakse taga.   Omamoodi  fascinating.  Riik, mis toodab kõige paremaid võlts Pradasid ja  gucci ja versace ja nii easi, siis nyyd võltsivad nad  ka seda mida nad tegeliklt usuvad, et saada oma tahtmine. Huvitav.  Kuid see on siin toimunud juba AASTAID. Pikalt, pikalt pikalt. Kuulasin veel kusagil 15 minutit K jutuvada tema oma pere usust( ta ema , ja isa on usku vahetanud kusagil kuus seitse korda, ja ikka ei tea veel mis kus, kuidas toimimas on.

 

KUID , see ei tähenda seda, et Hiinas pole neid truusid usklikke kes oma usule truuks on jäänud, ning elavadki oma elu pyhasõna järgi.. ON , neid on palju, kuid see teema lihtsalt ei pakuks mulle nii palju huvi. Tahaks rääkid rohkem hiina keelt, et siis rohkem teada .. Uudishimulik olen. Kuid pean piirduma vaid sellega mida räägivad mulle tuttavad, mees, võõrad, kes ei pea minutit pikaks..  

This slideshow requires JavaScript.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s