Pekingi zoo

This slideshow requires JavaScript.


Eelmine postitus polnud kirjutatud selleks, et kellelegi oelda mida  teha, voi mida mitte teha.  Ka polnud see kirjutatud selleks, et kellelgi veri keema ajada:” et mis ta nyyd motleb  seal diivani nurgas,  ise  laisk ja lohakas, ja tuleb siin meie lapsi kritiseerima.”…

Kirjutan siia oma motted, ja kui keegi lugema juhtub, siis please, ole valmis selleks, et see blogi pole sulle meele jarele, ning voib sulle vastu karva olla.  Ei häiri .

…..

Täna päeval oli lõpuks 20 kraadi sooja kõige soojema koha  peal, ja me otsustasime tuttavatega loomaaias  ära käia.  FUCK. Kui vale samm see meie poolt oli. Pole ennast kaua aega niimodi siniseks vihastanud kui täna.  Pekingi loomaaed on meie korterist 14 kilomeetri kaugusel. Kuna Pekingis on mingid kongressi koosolekud ja muud poliitilised istumised igal pool, siis tänu sellele olid paljud teed kinni pandud, ja liiklus suunati ymber. Tund aega läks aega enne kui loomaaeda jõudsime, ja sama palju aega tagasi.  Kuid see mind eriti ei kõigutanud.

Mis aga silmanurka pisara tõi on Loomaaed ise.   Loomaaed praktiliselt sitta täis, loomad mustad ning räpased ning väga paljud ka ära nälginud nägudega. Nende puurid olid pisikesed, kivised ja räpased, ning paljud loomad magasid kõval betoon põrandal.

Kuid kõige rohkem ajas närvi see, et igal pool olid sildid  suurelt yleval–et PALUN LOOMI MITTE TOITA, ja isegi pilt kõrval mis illustreeris, ei tohi toitu puuri visata. KUId mida tegi rahvas.  Yks viskas karule oma suhkruvati, teine terve  popcorn koti, kolmas, mingeid nõmedaid krõpse.   Yks mutt hakkas mu kõrval oma lapsele midagi kätte sokutama, et viska ka  Karule syya.  Ja ma ei pidanud enam vastu.  Ytlesin talle osutades sildile, et EI TOHI. Ja mis ma vastuseks sain? Suure naeru ja mingi blababababab, ja siis lendas see toidukraam lapse käest karule.. Ja kõik naeratasid, ja plaksutasid kaasa, et OI, nyyd saab karul kõht täis. FUCK.

Loomaaia töötajad vahtisid tuima näoga pealt kus keegi midagi tegi, lapsed ronisid yle tõkete, ning yks kukkus isegi sebrade aeda.  Kui loom magas, siis täiskasvanud mehed vilistasid, ja karjusid, ja kolkisid käega aknale, et ÄRKA YLES, ÄRKA YLES!!!!!  brrrrr mul viskas kops yle maksa ja tahtsin kohe koju ära minna. Kuid kuna mina polnud auto juht, siis pidin ära ootama, mil autojuhil ja tema pojal isu täis sai ja siis sain ka mina sealt minema.

Kuulsin ka seda, et Pekingil pole loomade  jaoks raha, ning paljud töötajad on juba vallandatud. Milleks siis selline koht yldse  lahti hoida? parem jagagu loomad teistele parematele loomaaedadele, ja  ehitagu sinna veel yks suur pilvelõhkujua  meeter korda meeter tubadega.

Ja nyyd veel VPN ka ei tööta, mis tähendab seda, et ei saa G Chattida, facbookida, ja blogger blogida, you tube videosid vaadates ei saa ka enam ennast naerma ajada….. Kurat arvan et Hiina riik on ka selle kuidagi oma mõju alla saanud, ja nyyd pean uut VPNi providerit otsima hakkama.  No kongressil on siin suured koosolekud, ja ju siis tänane teema oli VPNid… ( ja iroonitsen).

Muideks. mul on veel paar negatiivset postitust tulemas,   ja kui te ei taha sellst osa saada, siis palun igaks juhuks ärge mu blogi lugema tulgu..  Lihtne soovitus .

Advertisements

One thought on “Pekingi zoo

  1. siss ütles:

    mis püksid ühel lapsel seal jalas on? Ongi nii, et seal kohas siis pükstes auk?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s