Korteri jahilt tagasi Paikeselises Pekingis.

This slideshow requires JavaScript.


Korterite jaht Hangzhous osutus raskemaks kui ma arvata oskasin. Kui Pekingis on head korterit raske leida, siis Hangzous minu arust võimatu. 10 korteril 11stkymnest puudust nõudepesumasin, ahi. Kuid kõigis korterites oli 2 põletiga pliit, ja mitte lihtsalt tavalised põletid, vaid ikka wokkide jaoks mõeldud suured poletid. Yks korter mis meile väga meeldis, oli super hea köögi layout iga, kuid puudus taaskord AHI. Ma lihtsalt ei saa ahjuta elada. Kuidas ma kypsetan, kalkunit röstin, seapraadi teen, kanapraadi teen, ahjukartuleid teen, ja seda rohkem kui kahele inimesele. Enamus land lorde oli valmis selle väikese ahju ostma mis mahutab vaikestes kogustes toitu sisse kypsema, kuid meie jaoks on neile korteritele suur kriips peale tõmmatud.
Samuti puudus väga paljudes korterites keskyte, ja õhu konditsioneer. Garaazid olid hoopis kusagil x kohas ja pidi maa all päris palju ringi jalutama, enne kui oige ehitise yles leidsime. KUID VAATED enamustes korterites olid miljonit dollarit väärt. Just nimelt Jõe vaatega, kuid need korterid jäävad Gabrieli koolist väheke kaugele. Tahan seekord et elaksime võimalikult lähedale Gabrieli koolile, et mul oleks lihtsam igast kooli yritusest osa võtta. Tänu sellele et ma nii valiv olen peame võtma endale yhe low rise Penthouse. Mis on 270 ruut meetrit suur. Labi kahe korruse, ja täitsa asjalikult sisustatud. Köögis oli ka ahi olemas, mis on suur plus. Kuid suletud köök , nagu enamus hiina kööke. Vaateid jõele ka pole, kuid see eest on vaated naabrite majadele… AGH. Miks ma pean nii pirtsakas olema? Teisiti lihtsalt vist ei oska. KUi Nick saaks oma tahtmise siis ta valiks ilusa vaatega korteri jõele, ilma vannideta, ja ilma gaasi või elektri ahjuta. Kuid ma juba hoiatasin ette, et sel juhul jääb ta oma õhtusöökidest ilma, sest paljud mu toidud on röstitud…
Plus selel kompleksi juures on ka see, et enamus peresid ei ela kyll selles kompleksis, kuid ymber olevates korterites, mis on väikesemad, odavamad, kuid kui Gabriel sõbrad endale saab, siis on meil lihtne ta sõprade juurde toimetada ja samuti saavad sõbrad lihtsalt meile jääda, ning meil on palju ruumi mängimiseks.
JAH. Andsime meie agendile teada, millises kompleksis me elada tahame, ja kui mingi uus korter taaskord rendile pandakse, las annab meile sellest kiiresti teada. Ja parem sel juhul kui High rise majas. OOTAME pöidlad pihus.
Peale korterite otsimise avastasime ka yhe imearmsa tee kasvatamise kyla. Kui Põhja Californias on igal pool viinamarja kasvatused, siis Hangzhous West leik ( Lääne järve) ymbruses on igal pool tee istikud. Võimas vaatepilt oli igatahes vaadata mägedel laiuvaid tee istandusi, ja neis siblivad tädikesi kes seal siis teed korjasid. Nick kysis yhelt, et palju ta päeva jooksul suudab ara korjata, siis vastuseks sai, et kusagil 3 kilo. Selle tee yhe kilo hinnaks poodides on kusagil 600 dollarit KUI tee on õigel ajal korjatud, ja õieti kuivatatud. Kuid samas myyvad nad ka madalama kvaliteediga teed, mis pole nii ideaalsetes ilmastikutingimustes kasvanud. Hästi lahe. Me veetsime pärastlõuna Nicki äripartneri ja ta perega yhes teemajas sõõki syyes ja teed juues. Väga maitsev home style toid oli. Tahan juba tagasi.
Ilm Hangzhous on kogu aeg udune ja niiske. Minu nahale mõjus see imehästi. Kuid kui pekingis on taevas hall kogu aeg tänu saastule, siis Hangzhous on sellele udusele, niiskele hallile ohule lisandumas ka saast. Ja sinist taevast on näha Hangzhous harvem ning harvem . Nuuks, nuuks.
Tahaks Sinist taevast .

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s