Red snail mountain ja kuidas kiusata meest….

Peaksin kirjutama vist kuidas kiusata meest, kellele ei meeldi yldiselt mitte kusagil viibida peale klaveri ees istumise, magamistoa ja jõusaali. haha. Kuid nii kui ta koju jõudis, käskisin tal kõigepealt Gabrieliga asjad selgeks rääkida. ( nyyd Gabriel taaskord kuulab mind–I M E ), ja siis mind kohe siit korterist välja vedada.

Laupäeval otsustasime ära käia Punase teo mägedes ja templis(Hong Lue si). Legend räägib et Kohas kus tempel hetkel asub , elasid 2 ylisuurt tigu. Kuuldavasti olid need mingisugused hullud UFO teod, kes öösiti imelikku valgust tekitasid ja kylaelanikud hakkasid nende tigude vastu austust avaldama.. Ja lopuks siis ehitatigi sellele kohale Tempel.
Kui minu arvamust kysida, siis ma arvan, et need kylaelanikud olid mingite seente mõju all, et sihukest lugu yldse levitama hakata..haha. Või oopiumi, või mis iganes kusagil 348 A.D tõmmati ..
Minu jaoks kõige lahedam selle mäe juures oli 500 budhade kuju , mis kõik kannavad punaseid keepe, kuid kõik need pudhad on metsa all kusagil laiali, ja kõiki neid yheskoos pole võimalik näha. Mõtlesin just, et kui öösel sinna oleks ära eksinud, siis hommikul oleks keegi mind samamoodi hirmust kiviks kangenuna näinud. Yhesõnaga lahe väljasõit taaskord ja vaid 60 KM kaugusel meie korterist. ILUS ilm oli ja lõpetasime meie reisi yhest paljudest home style cooking restos söödes. Gabriel pyydis meile forelli, see löödi puu kaikaga uimaseks, ja siis grilliti lõpp heades hiina vyrtsides mõnusalt mahlaseks ja suitsuseks. mmmmmm. Täna (pyhapäeval aga uurisime ja puurisime meie kohalikku 4 km kaugusel olevat CBD ( Central business districti). Ilus puhas kaasaegne kandike, kuid vastikult kallis. Kui kaubamaja on ikka 4 korrust kõrge ja kella hing on 120 000 dollarit, siis ikka esimeselt korruselt teisele naljalt ei lähe.. Otsisin yles kaubanduskeskuse ukse, ja jalutasin tanaval 700 meetrit et yles leida Silk Market, kus vähemalt saan midagigi endale lubada . haha. Nyyd aga ohtu. Vahime telekast I love you Beth COoper, naerame lollide naljade yle ja soome viimaseid Eesti SUitsujuustu tykikesi.:D
Life is bjuuuuutiful:D

This slideshow requires JavaScript.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s