Juuni teine päev.

Täna lõpuks sain jah sõna Nicklt , et saame kyll varsti Usasse. Tal on viimasel ajal väga kiire olnud töiselt,ning peaaegu me USA reis poleks toimunud,  kuid  wohoooooo. Ikkagi toimub.    Loodame Californiasse jõuda 29ndal Juunil ja sealt edasi lendame Washington DCsse 6ndal juulil.  Kui DC avastatud, votame ette road tripi New Yorki ja uurime ning puurime seda. Pole New Yorkis olnud 12 aastat.   Tunnen  puudust.

Kui kysite millal Eesti vallutamine ees, siis vastan  ausalt–EI TEA.   Shanghai–Los Angles–Washington DC–New York–Shanghai votab paris palju energiat. Arvan et pean enne päris pikalt puhkama , enne kui Eesti tee ette võtan. Ja kui võtangi, siis tean maks nädal enne reisi algust et Eestisse lähen.

Shanghaist Eestisse pole odav. 1600 Dollarit  inimese pealt. Siis Eestis peaks rendika võtma, mis on viimase aasta jooksul  jube kalliks läinud, ja kuna ma EELISTAN sõita vaid automaatidega, siis mul pole suurt valikuvõimalust. Ja siis toit ja bensiin . jne.  Ma veel mõtlen kas tahan seda raha Eesti peale kulutada, või otsustan mingi muu eksootilisema kandi kuluks.

Kuid selle kõige juures on keeruline see, et iga yks ootab,  tahab teada, nõuab infi. Yhel on puhkus täna, teisel Homme, kolmandal aga hoopis nädal enne septembrit.

Ma tahan olla endale meelepärane ja reisin siis kui  meie perele sobib.  Ma ei kannata emaile teemadel, et alati kui sa eestis käid, sa ei käi meil kylas, või mis me sulle halvasti teinud oleme, et sa meiega  pole yhendust otsinud??? Taaskord M I K S? Kui 10 aastat pole keegi minuga yhendust otsinud, miks peaks ma   midagi ekstreemset tegema ,et pärast pika laua taga kaasa noogutada teemadel mis minu jaoks  ei oma mitte kui mingit tähtsust.  Õigemini, TEEMADEL, milledel ma ei oska kaasa rääkida.. Enam… vist.. kohe paris kindlasti.

See oli see Downer Diana  jutustamas tapselt nii nagu temal motetest tol hetkel labi jooksis..

Ja nyyd tollelt Dower dianalt selleni…

Me ei viitsi enam oma UUE landlordiga vaielda ning arutleda. Pole kunagi kedagi sellist oma elus kohanud. Teadsin et MINA olen parajalt bitch, kuid T E M A.. Ta on ikka paris bitch.

Kui me oma maja välja liisisime, siis me  maksime oma rentnikele peale . Maksame nende association fee ( Kusagil 200 dollarit Kuus) , ja maksame ka aedniku ( 65 dollarit kuus). Samuti maksame kusagil 30 000 dollarit aastas maa maksu.. Kuid meie  landlord.. HMH.. Pole inimene. Kui me alustasime selle protsessiga saime aru et mingi vaike vaidlus käib asja alguses.  Kuid Nick avastas peale sead ku  me liisile alla kirjutasime, et too bitch ,  ei anna meile postkasti. Muidugi olime ise rumalad, et ei kontrollinud  liisimise käigus, et kas saame postkasti või mitte… KUID fakt on. Bitch ytles, ta meile postkasti ei anna, ja kuna me  ka väikest printi läbi ei lugenud, siis oleme postkastist legaalselt ilma.. FUCK OFF..  ÕNNEKS ,  saan anda oma tuttavatele oma mehe  kontori aadressi,ning kõik kirjad ja pakid saab sinna saata. kuid, mu tuju on rikutud. Samuti , NÕUDIS tädi, et me ise hoolitseksime puit põranda eest, ja kivi põranda eest. MIS TÄHENDAB seda, et kui me yhe kriimu teeme, siis peame kogu põranda ymber vahetama.  Selle peale ytlesime  kohe. ME POLE nõus isegi liisile alla kirjutama, kui ta nii nõuab. ja see on tema töö , mitte meie.  KUI ME KAHJUSTAME tõesti põrandat nii, et silmaga näha on, siis meil pole selle vastu midagi, kui ta aga meid kriimu pärast paneb kogu maja põranda katet vahetama, siis ta peaks ennast põrgu saatmiseks valmis panema… ja see pole kõik.. ROhkem ma lihtsalt ei viitsi rääkida… oooohhhh. tegelikult pean.  Vahel ajab lihtsalt selline suhtumine endast välja.    Tavaliselt  landlords in China on valmis kõik tegema, et keegi nende korterisse või majja elama asuvad. KUID, KUID see naissoost eksemplaar on Usas aasta elanud , ja arvas, et  mis tema teeb on see kõige õigem ja teisiti lihtsalt ta pole nõus tegema…..

Kui ma poleks vaadet nii armastanud, oleks talle kinga andnud, ja ta pikalt saatnud… Kuid vaade elutoa aknast ja rõdult. On lihtsalt rahustav. hihihih..

This slideshow requires JavaScript.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s