09/19/99-09/20/2009

Homme peaks Regina siis 12 aastat nooreks saama. Homme on tema synnipaev. Homme teeme me tema lemmik Cupcakes ( Eestlased, arge ajage segi muffinitega 😉 ) ja homme valmistame ka tema lemmik Makaroni salatit 😀 Homme poletame me tema jaoks kirju mis mis me talle oleme kirjutanud, nind yldiselt homme, oleme me koik nutused ning kergesti arrituvad… ja peale homset tuleb ylehomme.. Ja ylehomsega taitub kaks aastat Regina surmast ehk siis ajast, mil ta oma valjateenitud ingli tiivad selga sai ning liikus edasi kusagile mujale… Kuigi olen pikalt tood teinud selle kallal, et meie hing on meie kehad selles maailmas vaid laenanud, ning kui tal kopp ette viskab, et mis kuradi kehasse mind siis nyyd pisteti, asub ta otsima midagi paremat.. aasta otsa saan sellega hakkama, aga nii kui tahtpaevad mis REgina jaoks olulised on kohale jouavad, siis kaob hetkeks maa taaskord jalge alt ja hakkab valus…. vaga valus… Nii emotsionaalselt kui ka fyysiliselt… Fyysiline valu ja vasimus kaob, kuid tunded ei kao kusagile.

Igatseme

Advertisements

9 thoughts on “09/19/99-09/20/2009

 1. Sille ütles:

  Ei oskagi midagi kommenteerida. Suured kallistused teile!

 2. Made Uus ütles:

  Tere!

  Loen sageli su blogi ja tunnen, justkui mõtleksime me samu mõtteid. Meie pered ja probleemid on nii sarnased. Minu Paula peaks 6.oktoobril saama samuti 12 aastaseks ja on juba kaks aastat ingel, ta jõudis elada 9,5 aastat. Ta suri 11.mai 2009, kaks päeva enne minu sünnipäeva. Poeg on sündinud 26,juuni 2001, sinul mõned päevad varem. Tal on samuti soovid oma õde unes näha ja talle kirju saata.Kui ta sellel talvel oma vanemast õest vanemaks sai,siis oli ta kuidagi väga segaduses. Mehega lapse surmast rääkimine on teema,mida ta üritab igati vältida jne. Ma ei soovi samuti enam lapsi, sest tahaks väga tütart ja kui tuleb poeg, siis see pole see… Samuti veel see probleem,et Paulal oli pärilik geneetiline haigus ja me võime sama haigusega veel lapsi saada, nii et ei! Olen samuti mai kuus sündinud ja sarnaselt sinuga väga realistlik ja aus enda suhtes.
  Minu vanaema ütles mulle kunagi, et kõige hullem asi elus on see, kui kaotad oma lapse. Sõda, nälg ja muu seesugune ei olevat selle kõrval midagi. Ja nii on vist jah. Ma olen väliselt oma lapse surmast justkui üle saanud. Teadmine, et ma tegin kõik, mis suutsin ja oskasin, samuti tegid seda arstid, annab kergendust ja nagu jaksaks edasi liikuda, aga meile kõigile on antud oma aeg ja meil tuleb sellega lihtsalt leppida. Ja see leppimine ei ole kerge. Mulle on jäänud südamesse väga suur igatsus tütre järele ja see ei muutu ajaga kuidagi väiksemaks, pigem annab mingitel hetgedel väga jõuliselt tunda. Minu ühe sõbranna ema kaotas oma tütre juba üle viiekümne aasta tagasi ja igatsus oma lapse järgi oli tema sees kogu selle aja, kuniks ta ise elas. Mul on tunne, et see on kõigi emadega vist nii. Me läheme oma eluga edasi ja pühendume oma teisele lapsele, aga mingid hetked on ikka väga valusad.
  Sinu kirjade põhjal tean, et oled tubli ja sinu pere samuti. Tahaksin teid väga kallistada ja mõttes teengi seda. Homme teen Reginale samuti kalli ja pai.

  Ilusat Regina sünniaastapäeva teile!

  Made

 3. p6rgukiz ütles:

  Inglile kena sünnipäeva 🙂 Kuskil ta ju on ja lehvitab teile…

 4. KATARINA ütles:

  Jõudu ja tugevust ning meenutusi! Muud soovida vist ei saagi.

 5. Mari-Ly ütles:

  Ma tahan ka nii tihti midagi ilusat ja head sulle kirjutada aga ei oska ju kuidagi!
  Suured kallistused saadan teele ja palju hàid mòtteid!

 6. Katrin Kiisk ütles:

  Lugesin eile läbi just selle raamatu, mis Reginast kirjutanud olid. Mul ei ole sõnu.. Regina oli mulle südamesse pugenud juba aastaid tagasi, kui sinu blogil pidevalt silma peal hoidsin ja teie tegemistele kaasa elasin. Raamatut lugedes lihtsalt nutsin lahinal justkui nutaks kedagi päris enda oma taga. See lugu on mulle meeletult hinge läinud, nii et südames olen alati Teiega!

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s