Kylaliste raamat

Tere tulemas meie pere lahtiste uste paevale… Kaitu korralikult. Uksest sisenedes vota alati kingad jalast.

Ara varasta ja valeta.

oh.. Koik fotod mis sellel sidil ilmuvad on minu tehtud… Kui kasutan kellegi teise pilte lisan autorinime korvale.

Diana

16 thoughts on “Kylaliste raamat

 1. Helen ütles:

  Tere Diana, Regina ja kogu pere! Lugedes teie aastaid kestnud vaprat võitlust tekkis üks plaan, mis võiks loodetavasti nii Teile kui mulle ja eeldatavasti veel suurele hulgale inimestele huvi pakkuda. Kirjutaksin täpsemalt, kui võtaksite minuga ühendust kirja pandud meiliaadressil.
  Jaksu ja vastupidavust!
  Helen

 2. teooria ütles:

  Ma siin mõtlen ikka kogu aeg teie peale ja selle peale, kuidas te kõik võimalikud tavameditsiini asjad olete ära proovinud…

  On olemas selline inimene nagu Alain Herriot, kes tegeleb Quantum Touch’iga ja ta on ka kasvajaid ravinud. See on mingi müstiline asi, mille sügavustesse ma pole süüvinud, aga mu kolleeg tegeleb sellega (ta on alles algaja) ja on mul edukalt teisest linna otsast peavalusid ja hingamisraskusi ravinud…

  http://www.alainh.com/about_me.html

  no igatahes võib ju uurida … või kuidas?

  • Tonu Eevere ütles:

   Tere!
   Mina valisin oma kommi-nimeks “tavajoodik”, miks siis?
   Sest ausus ja headsoov – veab mägesid paigast!
   Mötelgem vaid, kuivörd toimivad me oleme – ISE NÖUDLES!

 3. Kati ütles:

  Tere

  Olen alati lugenud teie edusammudest ja allakäikudest. Mis ma oskan öelda. Ma imeteln teid. Tõsiselt. Mu oma väiksel pojal on ajukasvaja. Üritan ka olla tugev, kuid vahel tundub, et enam ei jõua. Kogun end ja lähen jälle edasi, sisestades endale, et lõpptulemus on seda väärt. Mina elan üle aga paraku on ju kõige raskem see kui näed oma last kannatamas. Saaks kasvõi pool kannatusest endale võtta.
  Aga nagu elus kord on- selliseid katsumusi antaksegi ju vaid tugevatele (millele ma alguses siiralt vastu vaidlesin) ja mina mõtlen ikka nii….. isegi kui tuleb kaotus-ilma võitluseta me alla ei anna.
  Olge tublid!

  • Tonu Eevere ütles:

   “Tublist” on vähe!
   Olge vihaselt ARMASTUSES – ja andke seda edasi!
   Saalomon palus tarkust – köik muu anti Talle pealekauba.
   Su soov peab olema kindel, niikui usk, andes energia ja KÖIK.
   Minu poolt: TUGEVUST!

 4. hella lillmaa ütles:

  aitäh õnnesoovide eest!
  Hella

 5. terje ütles:

  Tere kallid!
  Mõtleme ja palvetame! Muud ei oska teha, lihtne on mõelda, et see on kogemus, õppetund, arenemine, jne, aga elus on see kõik väga keeruline, sõnadest ei piisa!
  Jõudu ja armastust!
  Terje

 6. Tiina ütles:

  Tere!
  Avastasin teie lehe tänu Eesti Ekspressi jutule ja pole jõudnud veel kõike lugeda.
  Minu tütreke suri 8 aastat tagasi ajutüve vähki. Soovin teile väga-väga palju jõudu ja kindlasti ka imesid. Vahel nad ju ometi juhtuvad.

  • Tonu Eevere ütles:

   Minu arst käskis mul süstida B-2; B-6; B-12. Lugesin selle öpetust – see ju puhas hulluravim! Aga 2 korda kuus tsurki – ja nii mönigi lollus kaob, ainetepuudusest provotseeritud.
   Ma kunagi olin matemaatik, tösi mitte numeroloog, kuid 17 ei ärata minus usaldust. Äkki on jama?!

 7. Käthlin ütles:

  Ma ei tea,kuidas Sinu lehele sattusin, aga mitte midagi siin ilmas ei sünni niisama-ju see siis oli minu jaoks vajalik. Olen nüüdseks lugenud juba mitu mitu tundi Sinu ja Regina lugu. Sa oled väga tugev naine, väga. Ma pole ammu niimoodi nutnud kui sinu blogi lugedes. Eks aeg-ajalt peamegi ennast taas maa peale tooma, sest inimesel on ju koguaeg kiire, tunded ununevad, iseenda probleemid tunduvad alati kõige suuremad, kõik ümbritsev jääb tahaplaanile ning “ärkamiseks” on vaja raputust. Mitu korda tuli mul lastele aru anda, miks emme nutab-kuid selgitasin ka neile mida lugesin. Minu arust tuleb alati lastele kõik ausalt ära rääkida ja selgitada nii, nagu asi on,ilustamata. Sulle ning Sinu perele tahan soovida kogu südamest vaid head. Imetlen Sinu tugevust. Vahel ei oskagi kõike sõnadesse panna, kuid südamest soovitud hea jõuab alati sihtkohta. Õnnistusi teile sinna kaugele! Ja head:)

 8. Tonu Eevere ütles:

  Ma olen vaid hämaralt aimes Sinu probleemidest, andestust.
  AGA, niikui ikka infantiilidel kombeks, soovin söna saada.
  25 aastat tagasi haigestusime meie, mina ja mu naine, parandamatutesse haigustesse.
  Progresseruv vesitöbi, levinult kotina ümber südame: hävitav aneemia (pretsissioosne) – mölemad 99-protsendilisrelt tapvad.
  Vöib näida naljana, kuid on fakt, et läksime pojaga “surmamääratute palatisse”, vöttes Rakverest kaasa need esmased “röövli kondid” (tollal nad olid töepoolest kihvtid!) – ja vedasime ta Kadrioru parki. Tollal oli “Löunamaine” veel liköör ja limonaad oli jook. Tol kuratlikul savisaarlikul talongi-perioodil ei olnud meil raha, söitsime jänest. /See naljakas lugu, kahjuks mitte asjakohane/ Peaarst lasi naisel vormistada pärandavalduse (selgus, et oli, mida) ja lubas meid linna.
  Huvitusin naise haigusest, lugesin palju. Tulemus-soovitus sai/jäi: kalli, kalli, – ja käpakene kötu pääle – sönastatult ausate heade soovidega. Läks nädal – ja naine saadeti koju, anamneesiga: parandamatu (ja polegi enam midagi teha: elame, tüdinenult teineteisest, kuid ilmselgelt elusalt!) – parandamatult.
  Minu probleem pole muust asjakohane, kuivörd naisuke söimas (ropult!) läbi köikvöimalikud meditsiinitöötajad, et surev mees vähemalt trepikojast palatisse veeretataks. Elan, sest kaissu vöeti ju Mind : mjäuks!
  ………………………………………………………………………………………………………………………………….
  Soov:
  Pane, Sina! – oma käpakene haiguskoldele – soovi hääd – ja Sulle antakse!
  Ära päri, miks see nii on, kuid AUS pead olema. Olgu SEE SIIN TOEKS SULLE !

 9. Maiki ütles:

  Hei,
  Olen aastaid juba Teie blogi lugenud ja kaasa elanud teie tegemistele, kuidagi nii mõnusasti kirjutad alati, et läheb endale ka hinge. Lõpuks kirjutama sundis mind eilne naljakas juhus: nimelt olen juba kuid telekast eemal olnud, eile siis üle pika pika aja lülitasin selle tööle ja saade mis telekast jooksis kajastas Teie laste ristimist. Nii armas oli 🙂

  Päikest,
  Maiki

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s